Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com

Курси польської мови в Києві

Останнім часом все більшої популярності набирають курси польської мови в Києві. Фактично, ця мова на другому місці після англійської. У кожного своя мета для її вивчення. Самостійно вивчити може виявитися досить складним завданням, адже матеріалів не так вже й багато. Відео-уроки не дають того результату, який потрібен. Часто буває, що такі уроки проводять люди, які не розуміють кого та чому вчать. У них немає розроблених методик і достатньою систематичності в подачі матеріалу. Щоб отримати дійсно цінні та якісні знання, пропонуємо Вам звернутися в наш мовний центр Forward.    

Як уже згадувалося вище – мета навчання у кожного своя, але перспективи якими володіє людина, яка знає польську мову просто неймовірні:

 • Навчання в Польщі. Воно настільки привабливе, бо має безліч плюсів, один з яких – це те, що від студентів не потрібно здача ЗНО, а тільки знання мови і непоганий атестат (бажано відсутність трійок). Тому на навчання в їх університети приїжджає все більше іноземних учнів, адже така освіта дуже цінується в Європі. Багато українських студентів намагаються потрапити в Польщу, тому що це хороша можливість отримати якісну європейську освіту і диплом міжнародного зразка. Такий диплом дозволяє без проблем влаштуватися на роботу в будь-якій європейській країні;
 • Програми обміну та стажування. Вони добре налагоджені між Україною і Польщею. Це хороша можливість отримати додаткові знання, безцінний досвід, збільшити свою цінність і кваліфікацію як спеціаліста. Для таких програм також потрібно добре володіти їхньою мовою, але це не проблема адже можна почати навчання на курсах польської мови Києві і отримати необхідні знання;
 • Бізнес. Розширення власної справи і вихід на міжнародний ринок – це вагома причина для вивчення польської. Така можливість дозволить без зайвих посередників вести переговори з діловими партнерами і налагодити з ними відносини;
 • Робота. У нашого західного сусіда – дуже цінують кваліфікованих фахівців, яких у нас в країні досить багато. Основна причина переїзду на роботу в Польщу – це кращі умови життя і праці, низькі ціни і велика заробітна плата. Основною вимогою є знання їхньої мови і відповідні навички для роботи;
 • Карта поляка – мета багатьох. Вона є офіційним документом. Наявність такої карти відкриває безліч перспектив: безкоштовну освіту, ліки із знижками, наявність соціального пакету, безкоштовне оформлення візи на тривалий період, знижки в розмірі 37% на користування залізничним транспортом і багато іншого, але для цього потрібно дуже добре знати їхню мову, а також мати польське коріння. Хоча є ще й інший спосіб отримати Карту Поляка: необхідно отримати від уповноваженої організації, в Україні, заяву про надання громадянину Карти Поляка, в разі, якщо він вів діяльність, пов’язану з розвитком польської мови, культури або польської національної меншини протягом останніх 3 років. Деталі можна почитати на сайті польського консульства.
 • Туризм і саморозвиток. У Європі більше 10 млн. Чоловік розмовляє польською, тому її знання не буде зайвим і завжди може стати в нагоді.

Отже, перед людьми які взялися за вивчення цієї мови відкриваються значні перспективи. Та все це може стати реальністю, потрібно тільки подолати свою лінь, страх і докласти трохи зусиль для втілення мрії. А з засвоєнням нової інформації і знань Вам допоможуть курси польської мови в Києві від компанії Forward.

Якщо Ви бажаєте вивчати іншу мову – то Ви можете записатись на курси англійської мови в Києві, курси німецької мови чи почати відвідувати уроки французької мови.

Анна Ярмоленко

Анна Ярмоленко

Викладач польської мови

Натисніть тут, щоб дізнатись більше

Захоплювалася польською мовою ще у школі. Почала навчання з мовних курсів, а високого рівня володіння здобула з носіями мови. Часто їжджу в Польщу і цікавлюся польською культурою. Готова поділитися своєю любов’ю до польської мови і допомогти в його вивченні!

А

Елементарне володіння

А1 Ви можете на простому рівні висловлюватися, можете представитися, а також ставите і відповідаєте на питання, що стосуються Вашого місця знаходження та околиць. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень
А2 Ви можете спілкуватися на повсякденні теми, наприклад: дізнатися чи викласти інформацію про людину або сім’ю, покупки, робота, найближче оточення і т.д. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень.

B

Середній рівень

В1 Ви можете висловлювати і відстоювати свою думку в дискусіях та обговореннях. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень.
В2 Ви без проблем берете участь у всіх повсякденних розмовах і можете писати прості тексти. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень.

С

Професійний

С1 Ви можете детально висловлювати свою думку, писати твори, читати літературу. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень.
С2 Ви вільно говорите, з легкістю розумієте все почуте або прочитане, а також розумієте ідіоматичні вирази і відтінки значень в будь-якій ситуації. Тривалість курсу: 3 місяці, 90 хвилин по 2 рази в тиждень.

Для отримання Карти поляка досить рівня А2. Якщо ж Ви збираєтеся вступати до польського університет, то потрібно вивчити мову на рівні В1. Після здачі іспиту в нашому центрі студенти отримують сертифікат про підтвердження рівня знань, який можна подавати до польського ВНЗ.

Вивчення польської мови

На перший погляд може здатися, що вивчення польської мови дуже складний процес і включає в себе лише набір шиплячих звуків, але це не так. Вона насправді дуже легка і красива. Легкість її вивчення полягає також в тому, що це одна із слов’янських мов і це дозволяє учням вивчати і розуміти нові слова на інтуїтивному рівні. Їх менталітет і культура дуже близькі до українського, що також полегшує навчання і розуміння. На курсах польської мови в Києві, компанія Forward пропонує різні рівні, які ми підберемо для Вас виходячи з невеликого тестування на рівень знань. Польська мова ділиться на 6 рівнів: елементарне володіння (А1 і ​​А2) – середній рівень (В1 і В2), і професійний рівень (С1 і С2). Слід зауважити, що для отримання карти поляка досить оволодіти рівнем А2. Якщо Ви зібралися вступати в їх університет, тоді потрібні знання не гірше рівня В1. Вас будуть навчати кваліфіковані викладачі, які вільно володіють цією мовою і знають всі її нюанси як в правописі, так і в мовленні. Щоб вивчення польської мови дало результат, потрібно приділити цьому процесу певний час. Для кожного учня це строго індивідуально, в силу його можливостей і бажання. Але якщо Вам потрібно терміново оволодіти польською, то ми без проблем зможемо організувати спеціальний курс, який дозволить в найкоротші терміни досягти бажаної мети. Для навчання формуються невеликі групи – це дозволяє приділити увагу кожному і упевнитися, що матеріал успішно засвоєний. Наші курси польської мови в Києві дозволять Вам:

 • опанувати цією мовою в усіх її проявах. Ми приділяємо увагу: сприйняття на слух, читання, чіткій вимові і особливо граматиці;
 • підготуватися до співбесіди на карту поляка або для отримання візи;
 • кожні два місяці у нас буде проходити тестування для перевірки якості засвоєння знань;
 • по закінченню курсів учні отримають сертифікат з підтвердженням відповідного рівня їх знань. Такий сертифікат можна без проблем подавати до польського вузу.

Вивчення польської мови незалежно для чого – роботи, навчання, подорожей або просто для саморозвитку, однозначно перспективний внесок сил і часу. Не варто доводити ситуацію до крайності і починати її вчити, коли знання потрібні «на вчора». Разом з курсами польської мови в місті Києві від компанії Forward Ви без проблем досягнете поставленої мети, так що поспішайте і записуйтеся.

Діти (початкова школа)

60 хвилин, 2 рази на тиждень
грн600/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 75 грн.
Записатися

Підлітки

90 хвилин, 2 рази на тиждень
грн700/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 87,50 грн.
Записатися

Дорослі

90 хвилин, 2 рази на тиждень
грн800/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 100 грн.
Записатися

У нашому центрі, уроки польської мови проводять за програмою Hurra po Polsku, яку викладачі доповнюють текстами для читання та граматичними вправами.

 

Уроки польської мови для початківців

Курс А1 (польська мова для початківців) складається з 25 лекцій, в яких студенти вивчають такі теми:

 1. Знайомство
 2. Опис зовнішності і характеру людини
 3. Питання: про вік, про професії, про походження
 4. Числівники
 5. Сім’я і особисті взаємини
 6. Хобі
 7. Назви продуктів харчування, страв і напоїв
 8. Щоденні справи, пори дня, дні тижня
 9. Типи магазинів, здійснення покупок, міри ваги
 10. Одяг, кольори
 11. Плани на майбутнє
 12. Геополітичне розташування Польщі, назва сторін світу, пам’яток
 13. Відпустка. Вокзал, аеропорт, офіс туристичної фірми.
 14. Оренда житла
 15. Здоров’я: частини тіла, ознаки хвороби.
 16. Біографія
 17. Освіта: курси, семінари
 18. Назви свят і традицій: Різдво, Великдень, День народження, іменини
 19. Організація підприємництва, комп’ютерна лексика

Тривалість цього рівня складає 3 місяці при навчанні двічі на тиждень по 90 хвилин. Пропонований курс допоможе вивчити польську мову з нуля. Після завершення курсу А1, Ви будете готовими для спілкування з поляками на побутовому рівні.

Уроки польскої мови Київ (Лівий берег,Воскресенка ) за найкращими цінами

Для вступу до польського ВНЗ, рівень Ваших знань повинен сягнути В1. Це означає ще 5 місяців навчання в темпі 2 рази на тиждень, з тривалістю  уроку по 90 хвилин. Тому, якщо у Вас є рік перед вступом до університету, – цього цілком достатньо, щоб без поспіху підготуватися. Якщо ж у Вашому розпорядженні тільки кілька місяців, тоді ми запропонуємо Вам індивідуальну програму підготовки. Звертайтеся до наших офісів та уточнюйте деталі. У нас прийнятні ціни на уроки польської мови у місті Київ, Україна (Лівий берег, Воскресенка). Також Ви можете підготуватися до співбесіди на Карту поляка, яка передбачає додаткові знання про історію та культуру польського народу.

Курси польскої мови Воскресенка, Лівий берег

Запорожця, 14: (063) 608 27 47, (068) 151 47 97