Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com
НАШІ ВИКЛАДАЧІ
Катерина Гаман

Катерина Гаман

Викладач аглійської

Детальніше...

 Освіта: Луцький педагогічний коледж. Спеціальність: вчитель молодших класів, вчитель англійської мови. Досвід викладання: з 2001 року. Катерина володіє різнобічним досвідом роботи починаючи від груп з дошкільнятами до корпоративних груп з бізнес-англійської.
Ушева Наталія

Ушева Наталія

Викладач англійської

Детальніше...

Освіта: Горлівський інститут іноземних мов. Спеціальність: викладач англійської, практичний психолог. Досвід викладання: з 1999 року. Наталія знаходить підхід до будь-якого учня починаючи від новачків школярів до студентів-філологів вузького профілю.
Ларіонова Тетяна

Ларіонова Тетяна

Викладач англійської та німецької

Детальніше...

Освіта: Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська) », кваліфікація:« Учитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури ». Тема дипломної роботи: «Проектна робота на уроках англійської мови та як позаурочна навчальна діяльність учнів» Освіта за кордоном 24.06.2006 рр. – 29.09.2006 рр. – Стентонсська школа англійської мови (Stanton School of English), досягла четвертого рівня знання англійської мови стандарту British Council. Досвід викладання: з 2009 року Крім свого покликання і таланту викладати, Таня є дуже веселою і привітною дівчиною, яка прекрасно співає. Особливо спритно вона працює з дітьми дошкільного віку.
Іщенко Роман

Іщенко Роман

Викладач англійської

Подробнее...

За освітою педагог (НПУ ім. Драгоманова). Мандрівник зі стажем, відвідав більше 50 країн, улюблені з яких Індія та Італія. Добре знаю, що таке застосування отриманих знань на практиці. Постійно розвиваюся як викладач, перебуваючи в пошуку нових, більш ефективних методик. Маю сертифікат Toefl і Tesol. Буду радий бачити вас на заняттях. Пориньте в англійську – пориньте в світ! 

 

Курси англійської мови на Воскресенці
для початківців та професіоналів

У наш час англійська мова стала невід’ємним атрибутом сучасного киянина, і всіх українців в цілому. Куди не поглянь – всюди необхідні знання цієї мови.  Наші курси англійської мови на Воскресенці допоможуть Вам освоїти всі нюанси, а також навчать, як досягати високих результатів.

Ми не будемо обіцяти Вам ілюзійні результати через 2-3 місяці, наша мета – зробити Ваші знання наближеними до ідеальних, дати базу знань, з якою Ви зможете легко спілкуватися з носієм мови, зможете без страху виїхати за кордон, отримати підвищення на роботі, покращити оцінки в школі і т.д.

Коли Ви завершите наші курси англійської мови у Києві і успішно напишете фінальні тестування, Вам буде видано сертифікат про те, що Ви освоїли відповідний рівень мови: А1 (базовий), А2 (нижче середнього), В1 (середній), В2 (вище середнього), С1 (активний користувач), С2 (професійний).

Наші курси на Воскресенці розподіляються у залежності від вікової групи:

  • Навчання англійській мові дітей. Навчання англійській мові дошкільнят 4-6 років.

Коли розпочати вивчення мови? У дошкільнят активно йде процес пізнання навколишнього світу, тому мова – це просто засіб для досягнення цієї мети. Саме у віці 4-6 років дитина відкрита і завжди з радістю навчається чомусь новому. Навчання на наших курсах англійської мови на Воскресенці проходить в ігровій формі, діти з цікавістю знайомляться із світом іноземних мов.

Про деталі навчання читайте на сторінці «Англійська для дітей».

  • Англійська для молодших школярів. Заняття  для дітей молодшого шкільного віку.

При вступі до школи навантаження і процес навчання стають складнішими, оскільки необхідно більше часу приділяти письму, також додаються нові предмети, які дитина також повинна засвоїти. Наші методи навчання дозволяють дитині продовжувати вивчати мову і шкільну програму без шкоди для загальної успішності.

Як це відбувається у нашому центрі читайте на сторінці «Англійська мова для молодших школярів».

  • Курси англійської мови для підлітків.

Підлітковий вік відомий тим, що бажання навчатися стає менше. Основна потреба дітей цього віку – це спілкування з однолітками, навчання у нестандартній формі, а також присутність авторитетів. Беручи до уваги психологічні особливості можна досягнути високих результатів у навчанні підлітків. Саме тому наші курси англійської мови на Воскресенці пропонують групові заняття, де підлітки почувають себе більш розслаблено, а викладач, який досконало знає мову, стає для них авторитетом. Варто зазначити, що у нашому центрі розроблено високоефективний курс для підготовки підлітків до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання).

Детальніше про навчання підлітків у нашому центрі читайте на сторінці «Англійська мова для підлітків».

  • Англійська мова для дорослих.

85% наших дорослих клієнтів вивчали мову 10 років у школі, потім ще 3 роки в інституті чи університеті  і 2 роки з репетитором чи на курсах. Але вільно майже ніхто не говорить. Ми допомагаємо позбавитися багатьох проблем, які виникають у процесі вивчення мови.

Детальніше про навчання дорослих читайте на сторінці «Англійська мова для дорослих».

Основні проблеми, які курси англійської мови на Воскресенці допомагають вирішити:

  1. Я не можу вільно говорити.
  2. Я не вмію писати і читати.
  3. Я не розумію англійську мову на слух.
  4. Я говорю, але повільно і не завжди правильно.
  5. В голові каша з граматики.
  6. У мене не правильна вимова.

 Детальне відео про курси компанії Forward англійської мови на Воскресенці Ви можете переглянути в презентації.

  З нами Ви легко підвищите свій рівень знань та без проблем зможете розмовляти з ким захочете на цій чудовій мові.

 

Цікаве для Вас

Хочете вивчити англійську самостійно, дізнатися історію цієї мови, а може дізнатися декілька фактів про неї? Тоді спеціально для Вас, компанія Forward, зібрала зібрала найцікавіші і корисні статті.

Корисні статті про англійську мову …

 

Курси англійської мови Воскресенка, Лівий берег

Запорожця, 14: (063) 608 27 47, (068) 151 47 97