Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com

Уроки французької мови"Уроки французької мови"

Уроки французької мови набирають все більшої популярності в Україні, та й в світі загалом. Ця мова посідає друге місце, після англійської, за популярністю вивчення. Більш ніж в 43 країнах розмовляють французькою. Мабуть і  нагадувати не потрібно, що більшість людей вважають цю її найкрасивішою та мовою любові. Як і для вивчення інших мов, тут потрібно трошки вільного часу, трохи побільше бажання і найважливіше – перемогти свою лінь. Хоч вона і дуже популярна, але якісних матеріалів для самостійного навчання не вистачає. Відео-уроків багато, але вони не якісні. Також, зараз все частіше пропонують вивчення французткої мови по скайпу. Варіант не поганий, адже є можливість безпосередньо спілкуватися з викладачем, але потрібно бути обережним бо такий урок може проводити зовсім не проффесіонал, а людина яка тільки й знає пару фраз. Тому, щоб уроки французької мови дали результати – найкраще звертатися до тих хто в цьому розуміється. Користі від знання французької стільки що і порахувати важко, але в списку нижче, наведені найбільші позитивні сторони:

 • Подорожі. Як вже говорилось, на ній говорить дуже багато країн тому в подорожі, знання цієї мови пригодиться однозначно. У саму Францію, щорічно, приїжджає близько 64 мільйонів туристів. Велика маса яких припадає на курортні міста і Париж. Людей це місто так і тягне. На закінчення цікавий факт, площа Африки яка розмовляє французькою більше ніж площа США.
 • Навчання. У Франції дуже багато престижних університетів. Ця країна дає насправді якісні знання, тому з кожним роком туди приїжджає все більше студентів з інших країн. Тут дуже щедро виплачують стипендії. Головною особливістю є те, що навчання абсолютно безкоштовне. В результаті у Вас буде безкоштовне навчання, стипендія і як результат диплом міжнародного зразка. Це безперечно варто того щоб записатись на  уроки французької мови.
 • Робота. Тут з радістю приймають кваліфікованих співробітників і забезпечують їм найкращі умови праці. Адже, як не як, Франція – це 5 економіка світу! Робочих місць тут предостатньо. Але для успішної роботи зрозуміло, що потрібно володіти мовою. Словник французької – тут не допоможе, потрібно самостійно ідеально знати її, але це того варто.

Це лише маленький перелік того навіщо вивчати цю мову. Але навіть такий маленький список вже виглядає переконливо. Вибір за вами.

Курси французької мови в Києві

"Курси французької мови в Києві"

Курси французької мови в Києві – це, мабуть, найкращий спосіб вивчити цю мову на якісному рівні. Такі курси дозволяють вивчити не кілька слів, а всю мову ґрунтовно, включаючи граматику, вимову, розуміння на слух та читання. Також за допомогою того що вчитель, під час вивчення французької мови, буде повністю проводити урок на цій мові – прискорить засвоєння матеріалу. У мовному центрі Forward немає обмежень за віком. Навчатися можуть як найменші так і дорослі. Всі учні діляться на невеликі групи, що дозволяє приділити увагу кожному, для більш якісного засвоєння матеріалу. Наші викладачі досконало володіють французькою, тому Ви отримаєте тільки якісні знання. Ділова французька – це ще одна з причин записатися на курси компанії Forward з французької мови. Адже, її знання на діловому рівні відкриває чудові перспективи як в плані бізнесу так і просто працевлаштування у Франції. Для того щоб почати навчання, перш за все, потрібно визначити рівень знань. Для цього наша компанія має тест, пройшовши який ми зможемо для Вас підібрати необхідну програму навчання. Французька мова ділиться на кілька рівнів:

 • А1 – це елементарний рівень. У Вас будуть тільки базові знання, такі як прості слова, розуміння співрозмовника, що розмовляє легко та повільно. Ви зможете брати участь в нескладному діалозі.
 • А2 – просунутий елементарний рівень. На такому рівні Ви вже розумієте фрази в близькій для себе сфері. Можете вести бесіду в знайомих для вас темах і відповідати на прості питання. Зможете розповідати про своїх рідних і близьких людей.
 • В1 – середній. У вас буде розуміння виразів і довгих фраз. Зможете спілкуватися під час поїздки і вести бесіду на загальні теми. Також Ви зможете описати свої враження і плани на майбутнє.
 • В2 – середній просунутий. На такому рівні Ви зможете вже частково вести бесіду на професійну тематику і розуміти складні тексти. Також на такому рівні володіння, Ви зможете оскаржувати чужу думку і вести спонтанні бесіди.
 • С1 – вищий рівень. Це вже дуже добре володіння мовою. У Вас є можливість обробляти складні тексти з великим масивом інформації, а також вести діалог практично на будь-яку тематику.
 • С2 – вищий просунутий рівень. Відмінне володіння. Ви будете розуміти абсолютно все що вам говорять, зможете працювати з літературою будь-якого типу, а також зможете вільно висловлюватися і писати складні тексти опираючись на кілька джерел.

Головне завдання, курсів французької мови в місті Київ, щоб Ви розвивалися різносторонньо і могли розуміти, говорити, писати і читати цією мовою без зусиль. Для того щоб матеріал засвоювався легко і без проблем у нас є великий набір сучасних підручників, графічного матеріалу та інші ефективний методики. Для всіх бажаючих почати вивчення французької мови, наші двері завжди відкриті. Ми з нетерпінням чекаємо Вас, так що поспішіть і записуйтеся на курси французької мови в Києві. Також у нас на сайті Ви можете почати вивчення на курсах англійської мови в Києві або записатись на курси німецької мови чи курси польської мови. Наші викладачі допоможуть Вам опанувати іноземну мову досконало.

Діти (початкова школа)

60 хвилин, 2 рази на тиждень
грн600/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 75 грн.
Записатися

Індивідуальні заняття

90 хвилин
грн250
Записатися

Підлітки

90 хвилин, 2 рази на тиждень
грн700/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 87,50 грн.
Записатися

Дорослі

90 хвилин, 2 рази на тиждень
грн800/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 100 грн.
Записатися

Індивідуальні заняття

60 хвилин
грн200
Записатися