Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com

Курси німецької мови

Німецька мова однозначно дуже складна у вивченні і найкращий варіант вивчити її якісно – це записатися на курси німецької мови. Але не будемо забігати вперед, спочатку потрібно розібратися для чого її вчити взагалі. Адже багато хоч і планують вивчати її, але не завжди впевнені в доцільності цієї думки. Перше, що лякає новачків коли вони чують німецький – це їх вимова. Друге – це граматика. Справді, граматика у них дуже складна. Але якщо трохи втягнуться то все стає не таким вже й складним. Гаразд, не будемо відходити від самого важливого, зараз ми розглянемо основні причини – чому потрібно записатися на курси німецької мови від компанії Forward:

 • Перша і дуже вагома причина – це кваліфіковані викладачі. Мова дійсно не з найлегших. Тому щоб її засвоїти потрібна допомога професіоналів. Важливо закласти початковий фундамент і зрозуміти всі основи. Самостійно – це зробити важко, адже навіть в наш час, в інтернеті не так багато матеріалів для вивчення цієї мови. Саме тому починати вчитися краще на курсах, а потім, за бажанням, переходити до самостійності.
 • Другий аргумент на користь курсів компанії Forward з німецької мови – це дисципліна і порядок. Під час навчання, головним ворогом є лінь і відсутність систематичності. Адже, якщо Ви вже вирішили вивчити нову мову тоді потрібно займатися цим регулярно, а не раз на місяць чи півроку. Щоб матеріал засвоювався – необхідно завжди бути в тонусі і отримувати нові знання. У мовному центрі Forward заняття проводяться два рази на тиждень. Таким чином забезпечується необхідна ефективність, а також це не вимагає значних витрат часу.
 • Викладачі нашого центру постійно вдосконалюють свої знання та вивчають нові методи викладання матеріалу. Це все робиться для того, щоб Ви отримали максимальну віддачу від курсів.
 • Наявність сертифіката про завершення курсів німецької мови. Саме цей документ покаже ваш рівень володіння мовою. І в подальшому де б він вам не знадобиться, буде можливість продемонструвати свій власний сертифікат.

Ну що ж, про переваги курсів над самостійним вивченням ми поговорили. Їх багато і вони досить вагомі. Але якщо з цим пунктом все зрозуміло, то є ще один який не менш важливий, ніж попередній і хвилює багатьох людей. Що це? А ось він – «Для чого взагалі вчити німецьку мову?». Давайте розглянемо і його:

 • Ця мова дуже поширена і популярна. Якщо в світі найпопулярнішою є англійська, її знає понад півтори мільярди жителів нашої планети. Так в Європі саме німецька займає перше місце за поширеністю і друге місце за популярністю вивчення. У світі на ній розмовляє більш як 118 000 000 чоловік. Тому куди б Ви не відправилися, завжди буде можливість з кимось поговорити або дізнатися необхідну інформацію.
 • Робота в Німеччині – чудовий стимул записатися на курси німецької мови. Німці завжди раді прийняти кваліфікованих фахівців до себе на підприємства. Також, вони знають, що серед українців дуже багато професіоналів. Тому охоче приймають їх на роботу.
 • Німецька освіта дуже якісна і цінується у всьому світі. Студенти, які завершили їх університети ніколи не залишаться безробітними.
 • Крім освіти і роботи, Німеччина надає прекрасні можливості для ведення власного бізнесу або початку партнерських відносин. Вони завжди раді новим бізнес відносинам і охоче відкривають філії або дочірні підприємства в інших країнах. Адже як-не-як їх економіка одна з найпотужніших в світі.
 • Культура Німеччини насичена відомими особистостями. Філософи, поети, композитори – такого добра в них дуже багато. Саме німці отримали 10 літературних Нобелівських премій. Багато цікавої та корисної літератури не переводиться на українську або російську. Тому розуміння цієї мови дозволить опанувати цінними знаннями.

Список звичайно не повний, тут перераховані лише основні і найбільш значимі переваги. Звичайно, поки Ви самі не захочете почати навчання – ніхто не зможе змусити. Можливо, переваги наведені вище розпалять бажання до вивчення. А якщо Ви вже вирішити почати навчання тоді записуйтеся на курси німецької мови. Наші уроки проводитимуться в зручний час і день, а викладачі докладуть усіх зусиль, щоб були досягнуті всі поставлені цілі. Але, якщо для Вас німецький здається чимось нереальним – Ви завжди можете записатися на курси англійської мови в Києві, курси польської мови або почати відвідувати уроки французької мови.

Курси німецької мови

Уроки німецької мови

Уроки німецької мови, в нашому мовному центрі, дозволять Вам досягти всіх поставлених цілей. Якими б ці цілі не були – створення власного бізнесу, вступна компанія до університету, програма обміну, подорож – ми підготуємо і надамо необхідні знання щоб Ваша мета стала реальністю. Перед початком уроків потрібно буде пройти тест на рівень знань, щоб правильно вибрати методику й темпи навчання. Тому, для початку, давайте ознайомимося з цими рівнями:

 • А1 – це базовий рівень знань. Коли Ви закінчите уроки німецької мови, по вивченню цього рівня, то зможете будувати нескладні речення. Трохи розповідати про себе і розуміти загальні теми.
 • А2 – це вже елементарний рівень знань. Ви зможете розповісти про себе і свою сім’ю. А також у Вас буде можливість поговорити на звичайні буденні теми без відчуття дискомфорту.
 • В1 (середній) – досить добре знання німецької. Ви зможете розповісти про свої плани, життєву позицію і про мету до якої прагнете. Якщо розмова будете вестися без сленгу тоді зможете розуміти співрозмовника який швидко говорить.
 • В2 (вище середнього) – це вже дуже хороші знання. Зможете швидко розмовляти і розуміти співрозмовника який швидко говорить. Також у Вас буде можливість вести бесіду на спеціальні теми і вести активні дискусії.
 • С1 (просунутий) – високий рівень володіння мовою. По завершенню цих уроків німецької мови Ви зможете розмовляти якісно і структурно. Спонтанні бесіди не будуть проблемою. Зможете розмовляти на теми у яких спеціалізуєтесь. Легко будете працювати з літературою.
 • С2 (професійний) – рівень носія мови. оволодіння цим рівнем дозволяє розуміти все до найдрібніших нюансів і працювати зі спеціалізованими матеріалами. Без проблем зможете якісно і чітко відстоювати свою думку.

Вікових обмежень для навчання немає, тобто ми навчаємо німецької мови як дошкільнят, починаючи з 4 років так і підлітків, і дорослих, і людей поважного віку. Наших студентів ми поділяємо по групах 4-6 чоловік, залежно від рівня знань і віку, щоб всім було цікаво і встигали розуміти матеріал, що вивчається. Також, Ви можете придбати підручник для будь-якого віку і рівня знань. В кінці навчання на наших уроках німецької мови та успішному написання фінального тестування – видається сертифікат про те, що Ви освоїли відповідний мовний рівень А1 (базовий), А2 (елементарний), В1 (середній), В2 (вище середнього), С1 (просунутий), С2 (професійний). Німецька мова – це не тільки «Das ist fantastisch», «Hände hoch!» Або «Butterbrot». У ній є так багато знайомих кожному українцю слів, з якими фактично щодня стикається кожен киянин. Це слова «маршрутка», що походить від німецького – «маршрут», а також мюслі, перукар, ванна, рюкзак, поштамт і багато інших. Іноді ми навіть не здогадуємося, що кілька відсотків слів з нашого щоденного лексикону ми говоримо німецькою. Уроки німецької мови, у нас, викладають виключно професіонали високого класу. Тому не втрачайте часу і швидше записуйтеся на наші курси німецької мови.

Діти (початкова школа)

60 хвилин, 2 рази в тиждень
грн600/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 75 грн.
Записатися

Підлітки

90 хв, 2 рази в тиждень
грн700/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 87,50 грн.
Записатися

Дорослі

90 хвилин, 2 рази в тиждень
грн800/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 100 грн.
Записатися

Підготовка до екзаменів

90 хв, 2 рази в тиждень
грн800/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 100 грн.
Записатися