Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com
Ларіонова Тетяна

Ларіонова Тетяна

Викладач англійської

Освіта: Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література(англійська)», кваліфікація: “Вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури”.

Тема дипломної роботи: «Проектна робота на уроках англійської мови та як позаурочна навчальна діяльність учнів»

Освіта за кордоном

24.06.2006 р. – 29.09.2006 р.  – Стентонська школа англійської мови (Stanton School of English) досягла четвертого рівня знання англійської мови стандарту British Council.

Досвід викладання: з 2009 року

Окрім свого покликання і таланту викладати, Таня є дуже веселою та привітною дівчиною, яка чудово співає. Особливо вправно вона працює з дітьми дошкільного віку.

Англійська мова для дошкільнят

Усі батьки прагнуть забезпечити своїх дітей високим рівнем освіти, оскільки розуміють, що освіта – це запорука успішного майбутнього. Вони розуміють, наскільки важливим є володіння іноземними мовами, особливо англійською. Покладатися тільки на школу не можливо, оскільки вивчення іноземної мови у школі часто є поверхневим. Окрім того, вчитель не може приділити достатньо уваги кожному учневі. Змушувати дитину навчатися за старими підручниками з іноземної мови теж не вихід. Як же ж зробити так, щоб вивчення мови для дітей було простим, цікавим і приносило не лише задоволення, а й було результативним?   Рішення цієї проблеми дуже просте – англійська мова для дошкільнят в Києві на Троєщині.

Англійська для малюків

Англійська для малюків з Мовним центром Forward це:

 • педагоги, які вміють знайти підхід до кожної дитини;
 • невеликі групи (від 3 до 6 осіб), що забезпечує використання ефективної програми навчання для кожного малюка в залежності від його рівня;
 • цікаві ігри, вправи, квести, які допоможуть дитині поринути у світ вивчення мови і отримувати задоволення від занять.

Всім добре відомо, що іноземна мова найлегше вивчається дітьми, але дитина не може самостійно записатися на курси вивчення іноземної мови, тому все залежить від батьків. Наша команда зробить все, щоб процес вивчення англійської мови для Ваших дітей став не лише легким та приємним, а й результативним. Нова методика  навчання і невеликі групи дозволяють приділити увагу кожній дитині!

Наші уроки англійської для дошкільнят забезпечують:

 • вивчення правил письма і читання;
 • на кожному занятті діти вивчають пісні, скоромовки і вірші. Все це дозволяє їм легше запам’ятовувати слова і формувати правильну вимову;
 • занурення в англомовне середовище дозволяє пришвидшити процес вивчення іноземної мови;
 • мультфільми та ігри використовуються для закріплення вивченого матеріалу.

Англійська мова для дошкільнят від нашої компанії дозволить Вашій дитині дивитися улюблені мультфільми і фільми мовою оригіналу, читати книжки англійською мовою без проблем, а також дають можливість закласти фундамент для подальшого, більш поглибленого вивчення мови. Не втрачайте часу! Поспішіть зареєструвати Вашу дитину на курси англійської мови для дітей дошкільного віку і зовсім скоро Ви здивуєтесь результатам. Англійська для малюків з компанією Forward  сподобається Вашій дитині! Також, якщо Ваші діти вже навчаються у школі, то ми пропонуємо програму навчання для школярів – учнів початкових класів та підлітків.

Вартість навчальних матеріалів для дошкільнят (підручник, робочий зошит, зошит для вивчення алфавіту, диск з іграми, піснями і відео) у межах від 344 – 360 грн. Даний комплект навчальних матеріалів розрахований на увесь навчальний рік.

Англійська для дошкільнят

60 хвилин, 2 рази на тиждень
грн600/вісім уроків
 • Вартість одного заняття — 75 грн.
Записатися

Англійська для дошкільнят. Коли починати вивчення англійської?

   Вивчення англійської мови у дошкільнят можна умовно поділити на періоди від 0 до 3 та від 4 до 6 років.

У цей період у дітей відбувається активне пізнання світу. До 3 річного віку дитину не можна змусити сісти за стіл і вчити слова. В цьому віці основна діяльність дитини – предметно-маніпулятивна гра, тобто все що дитина вивчає, вона повинна побачити на власні очі або відчути на дотик. До 3 років вчити дитину, посадивши за стіл, неможливо. У такому віці потрібний постійний рух і гра.

З нашого досвіду роботи можна сказати, що найбільш ефективним способом у процесі вивчення мови є гра з використанням фраз типу «Give me», «Let’s play», «Where is your bear?» й інших, які діти вже використовують в рідній мові. Окрім того з грою добре поєднується вивчення пісень і віршів. Зараз в Інтернеті можна знайти велику кількість ресурсів для вивчення англійської для малюків, наприклад YouTube, де є не лише мультфільми, а й короткі відео-уроки для малюків.  Корисними є також сайти: http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en та www.storynory.com.
У  віці 4 років і старше дитина вже може вчитися, сидячи за столом. Саме тому  англійська для дошкільнят у наш центрі починається з чотири річного віку. Пам’ятайте, що мета навчання у дошкільному віці – це гармонійний і всебічний розвиток дитини в інтелектуальній, емоційній та соціальній сфері.

Поради батькам, які  хочуть самостійно навчати дитину англійській мові:

 • вивчення англійської мови для малюка повинно бути в радість, інакше можна надовго відбити бажання вивчати мову;
 • переклад не потрібен, адже дитина відрізняє не мову, а картинки, інтонації та жести;
 • навчати дітей вже відомій лексиці, особливо дієсловам: їсти, пити, ходити, дивитися, грати і т.д.;
 • активно використовувати жести;
 • співати пісеньки і читати віршики;
 • вивчати фрази, а не окремі слова, наприклад «It is a dog», а не просто «a dog».

Якщо батьки знають англійську мову і знаходять час на гру, співи і читання історій, то немає ніякого сенсу віддавати дитину на курси іноземних мов. Але у тому випадку, якщо часу або натхнення на такого типу заняття не вистачає, то ми з радістю чекаємо Вашу дитину на наших заняттях, починаючи з 4 років.