Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com

Курси англійської мови в Києві

     Мовний центр Forward працює на лівому березі Києва з 2010 року. Ми починали з викладання англійської та німецької.  Ми пропонуємо курси англійської в Києві за доступною ціною для дітей і дорослих.

   Нашими учнями є діти, починаючи з 4-річного віку, молодші школярі, підлітки і дорослі. Заняття проходять в групах по 3-6 чоловік та індивідуально.

Курси іноземних мов в Києві

    На наших курсах іноземних мов у Києві – в основі викладання кожної з іноземних мов, лежать автентичні навчальні посібники британських, німецьких і польських видавництв (Cambridge, Oxford, mm publications, Hueber, Klett, Didier, CLE), які доповнюються власними розробками викладачів. В лінгвістичному центрі Forward, окрым англійської, Ви можете записатись на курси французької мови, курси німецької мови чи польської.

   Увага викладача нашого центру з вивчення іноземних мов направлена на постановку вимови, читання, навички грамотного письма, сприйняття мови на слух і, звичайно ж, розмови.

   У всіх базових курсах іноземних мов нашої школи, граматика вивчається з метою застосування її в розмові.

А якщо Ваша мета – це підготовка до англійських IELTS чи TOEFL, або ж здача іспитів для одержання сертифіката в Ґете-Інституті, то рівень знань і досвід наших викладачів дозволяє якісно підготувати Вас до будь-якого із згаданих тестів. Наші курси англійської мови в Києві допоможуть вам досягнути поставленої мети.

Курси англійської мови в Києві

Особливість мовних курсів нашого лінгвістичного центру

    Однією з особливостей нашого центру є форма оцінювання студентів. Кожні 2 місяці проводиться тест на визначення того, наскільки засвоївся пройдений матеріал. Таким чином, проводиться закріплення вивченого матеріалу на курсах іноземної мови та опрацювання «слабких місць» кожного учня.

   Для оцінки знань дітей 7-12 років, які вивчають англійську, ми використовуємо тести Кембриджського університету Starters, Movers и Flyers. Це міжнародні сертифікати, які визнаються в усьому світі, тому навчаючи іноземної мови своєї дитини у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що його знання відповідають міжнародним вимогам. Після курсі англійської в Києві у вас є можливість отримати такий сертифікат, який однозначно пригодиться у майбутньому.

    Запорукою успіху будь-якого навчання є кваліфікований і вмілий викладач, тому ми підходимо особливо вимогливо до відбору тих, хто буде вести курси вивчення іноземних мов і вчити Вас. Кожен з наших викладачів вільно володіє тією мовою, якій навчає, а також має результативні методологічні напрацювання та підручники.

   За період нашої роботи ми допомогли десяткам наших клієнтів отримати нову роботу, вступити до університету, підтягнути оцінки в школі або переїхати за кордон. Ми віримо в якість, практичні рішення для поставлених цілей і доступність наших курсів іноземних мов.

 Записуйтеся на пробне заняття з тієї мови, яка Вам більше до душі. Будемо раді співпрацювати з Вами!

 Курси іноземних мов Київ  за доступними цінами

 Як вивчити мову?

   Для людей, що бажають вивчити мову іноземного походження, відкриваються, принаймні, два різних шляхи:

1. Вивчати мову самостійно:

   З безлічі інформації, яку можна знайти в інтернет, безкоштовними і дуже корисними будуть уроки Дмитра Петрова та Олександра Драгункіна. Безсумнівною перевагою їхнього методу є дуже чітка і структурована подача граматики мови, завдяки якій, через тижні два щоденних занять, Ви зможете висловлюватися на елементарному рівні.

   Недоліком цього методу є тільки невелика кількість практики. Щоб відпрацювати всі вивчені структури, необхідно, щоб після закінчення 6 або 16 занять вивчення іноземної мови не припинилося, а перейшло в іншу форму (читання книг, перегляд фільмів).

   Також любителям вивчення мови безкоштовно, радимо зареєструватися на сайтах lingualеo або livemocha.com. Певна кількість онлайн курсів там надається безкоштовно, що дозволить потроху розширювати Ваші пізнання.

2. Шукати відповідні мовні курси:

   При виборі мовних курсів, слід врахувати такі основні деталі:

   Кількість людей в групі. Найкомфортніша кількість – це 4-6 чоловік. У таких групах з одного боку, не нудно, а з іншого є можливість приділити достатньо уваги кожному.

   Викладач. Скількох людей чи скільки груп викладач уже навчив. Цю інформацію можна дізнатися за телефоном у адміністратора курсів мови. Такі знання дадуть Вам опосередковане уявлення про можливості викладача вас навчити.

   Наявність особливої ​​методики викладання. Щоб зрозуміти, яким чином Вас будуть вчити, варто поставити запитання: «Що саме відбувається на занятті?». Варіанти вивчення іноземної мови можуть бути різними: заучування популярних фраз, читання текстів, слухання діалогів, написання листів, відпрацювання вимови, виконання граматичних вправ, перегляд відео.

   Також варто уточнити чи є домашнє завдання і в якому обсязі. Ви повинні розуміти, що якщо потрібно буде робити домашнє завдання, а часу на це у вас просто немає, то ефективність занять і можливість вивчити мову знижується як мінімум удвічі.

Якщо Ви отримаєте чіткі відповіді з трьох зазначених пунктів, то не помилитеся з вибором курсів мови, що підходять саме Вам!

Курси іноземних мов  Київ     (063) 608 27 47      (068) 151 47 97