Запорожца, 14: (068) 151 47 97 / (063) 608 27 47 4w.school@gmail.com

Уроки англійської мови для дітей (молодших школярів)

Коли діти починають навчатися у школі, поступово навчальне навантаження збільшується завдяки новим предметам, а встигати освоїти кожен предмет на високому рівні стає все складніше. Ви, як батьки, розумієте важливість шкільних предметів, а особливо англійської мови, адже вона необхідна всюди. Великі шкільні класи не дають очікуваних результатів, навіть якщо учнів розділяють на групи для вивчення мови. Саме тому рішенням проблеми стануть уроки англійської мови для дітей, в Києві, від мовного центру Forward. На наших уроках Ваша дитина отримає всебічний розвиток.  Знання будуть засвоюватися паралельно: як елементи письма, так і основи граматики, вимова і розмовна мова, сприйняття іноземної мови на слух. Не варто хвилюватися, що дитина отримає надто велике навантаження. Вивчення англійської мови буде проходити у цікавому форматі (захоплюючі завдання, ігри, пісні, відео тощо). Саме від таких занять учні отримують задоволення. Різноманітність завдань забезпечує одночасний розвиток всіх необхідний навиків.  З уроками англійської мови для дітей від компанії Forward Ви і Ваші діти отримуєте ряд переваг:

  • Формування невеликих груп дозволяє приділяти увагу кожному учню.
  • Вивчення англійської мови для дітей проводиться у цікавій манері. Це дозволяє дітям сприймати процес навчання як гру, що підсилює бажання вивчати іноземну мову.
  • Групи формуються в залежності від знань учнів, а також за віком.
  • Викладачі заповнюють портфоліо успішності кожного учня і регулярно надсилають батькам. Також, щоб оцінити рівень знань учнів мовний центр Forward використовує Кембріджські тести, які вважаються одними з найкращих. Для початкової школи існує 3 рівні тестів: Starters (1-2 клас), Movers (3-4 клас) і Flyers (5-6 клас).

Вивчення англійської мови для дітей

Якісне вивчення англійської мови для дітей досягається завдяки нашим спеціалістам, які прослідкують та забезпечать:

  • Контроль правильності письма і розуміння написаного тексту.
  • Покращення сприйняття мови на слух.
  • Розвиток розмовних вмінь, відсутність акценту.

Уроки англійської мови для дітей дають якісні знання, тому закінчивши  навчання Ваша дитина отримає гарну базу, щоб навчатися на більш серйозному рівні, який 100% потрібен буде для їхнього майбутнього.  Володіння англійською мовою відкриває багато перспектив розвитку, а також можливість навчання за кордоном. Не зволікайте і скоріше записуйте Вашу дитину на уроки англійської мови для дітей в Києві! Кількість учнів в одній групі – від 4 до 6. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 60 хв. Місячна вартість навчання (8 занять) складає 600 грн, тобто 1 заняття вартує 75 грн. Оплата здійснюється авансово протягом останнього тижня місяця за наступний (тобто, у кінці вересня Ви сплачуєте за жовтень, у кінці жовтня за листопад і т.д.).  Вартість комплекту підручників (підручник, робочий зошит, збірка граматичних вправ і диск) від 237 грн до 383 грн у залежності від рівня групи. Тривалість курсу – з вересня по травень.

Поспійшайте та записуйтесь на курси англійської мови в Києві.

Англійська для дітей

60 хвилин, 2 рази на тиждень
грн600/вісім уроків
  • Вартiсть одного заняття —  75 грн.
Записатися